TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı
Şakayıklar Nikah Kartı
Ürün Tutarı

Nikah Kartı Birim Bedeli | 12.00 TL

 

Ürün Özellikleri

 

*Kartlarımız 15,5 cm x 10,5 cm boyutlarındadır ve geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir. Üretildiği malzemeden kaynaklı olarak kartlarımızın fonu krem rengidir.

*Kartlarımızda kullanılan ağaç malzemenin tamamı sürdürülebilir orman yönetim ilkelerine göre yönetilen FSC sertifikasına sahip ormanlardan gelmektedir. FSC sertifikasına sahip ormanlar ekosistem bütünlüğünün, ağaç varlığının, biyolojik çeşitliliğin korunduğu ormanlardır.

*Talebinizin ve ödemenizin bize ulaşmasını müteakiben 1 iş günü içerisinde e-posta adresinize "Örnektir" ibareli taslak iletilecektir. E-posta adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz. Baskı süreci, taslağa vereceğiniz yazılı onayla birlikte başlayacaktır.

*Kartlarınız, baskı sürecinin başlamasının ardından 10 iş günü içerisinde kargo ile ulaştırılacaktır. Kargo süreci ile ilgili detaylı bilgilendirme için buraya tıklayabilirsiniz.

*Kartlar üzerinde yer alan ana metinleri değiştirememekte, sadece yukarıdaki formda girdiğiniz bilgileri alan kısıtı dahilinde özelleştirebilmekteyiz.

*100 adet ve üzeri siparişlerinizde %20’ye varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

Telefon: 0 (212) 291 90 90 | E-Posta: nikahurunleri@tema.org.tr