TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

Örgütlenme Gönüllüleri Ne Yapar?

TEMA Vakfı’nın örgütlenme gönüllüleri, bulundukları il, ilçe, mahalle ve üniversitelerde yürüttükleri çalışmalar ile tanıtım, gönüllülük, örgütlenme, eğitim, ağaçlandırma, savunuculuk, yerel iletişim ve işbirliği faaliyetleri başta olmak üzere birçok faaliyeti hayata geçiren ve Vakfımızı il, ilçe, mahalle ve üniversitelerinde temsil eden gönüllülerdir.

Siz de ilinizdeki, ilçenizdeki, mahallenizdeki ya da üniversitenizdeki TEMA Vakfı örgütlenmesine katılarak bulunduğunuz yerdeki TEMA Vakfı faaliyetlerine gönüllü olarak öncülük edebilir, örgütlenmemizin bulunmadığı noktalar için Vakfımızı temsil etmek üzere başvuru yapabilirsiniz.

İl Temsilcileri: Vakfımızın faaliyetlerini il genelinde yürütmekle sorumlu olan ve ilinde Vakfımızı temsil eden gönüllülerdir. 

İlçe - Mahalle Sorumluları: Vakfımızın faaliyetlerini bulundukları ilçe ve mahallede yürütmekle sorumlu olan gönüllülerdir.

Genç TEMA Başkanları: Genç TEMA, Vakfımızın üniversite öğrencilerinden oluşan, kulüp ve öğrenci topluluğu olarak faaliyetlerini yürüten gönüllü örgütlenmesidir.

Mezun TEMA Temsilcileri: Üniversite döneminde Genç TEMA Topluluklarında en az bir dönem aktif olan Genç TEMA’lar mezun olduktan sonra Mezun TEMA olarak gönüllülüklerine devam edebilirler. Mezun TEMA Temsilcileri, il ya da ilçelerdeki Mezun TEMA gönüllülerine liderlik eden gönüllülerdir. 

Yardımcılar: Vakfımızın faaliyetlerinde İl Temsilcisine, İlçe - Mahalle Sorumlusuna ya da Genç TEMA Başkanı’na destek verir.

Bilgi ve başvuru için: gonullu@tema.org.tr  | 0212 291 90 90 – 1234
TEMA Vakfı Temsilcilerine ulaşmak için tıklayınız.

,