TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

Nasıl Hatıra Ormanı Oluşturabilirim?

Ağaçlandırma çalışmalarımızı yürüttüğümüz sahalarda; yapacağınız fidan bağışlarınız ile hatıra ormanı oluşturabilir, kurumunuzun ya da sevdiklerinizin adının doğada yaşamasını sağlayabilirsiniz.

TEMA Vakfı olarak Hatıra Ormanı çalışmalarımızı, Orman Genel Müdürlüğü'nün o yıl için ağaçlandırma programına aldığı sahalarda yürütüyoruz.

Kurumunuz adına Hatıra Ormanı oluşturulabilmesi için, sahaya en az 10.000 adet fidan bağışı yapılması gerekmektedir. Talep etmeniz durumunda, fidan dikimlerinin ardından sahaya kurumunuzun isminin ve logosunun bulunduğu bir tabela dikmekteyiz.

Eğer 'TEMA Vakfı Umut Ormanları' için fidan bağışlamak isterseniz;

  • 3.000 - 4.999 adete kadar olan fidan bağışlarınızda kurumunuza özel hazırlanan Bağış Belgesi,
  • 5.000 - 9.999 adete kadar olan fidan bağışlarınızda kurumunuza özel hazırlanan Ağaç Plaket takdim etmekteyiz.

Hatıra Ormanı ve Umut Ormanı çalışmalarımızda fidan birim bedeli 63 TL'dir.

Talebiniz doğrultusunda bağışladığınız her bir fidan için üzerinde kurumunuzun logosunun bulunduğu ve isminin yazılı olduğu fidan bağış sertifikaları da düzenleyebiliriz.

  • Elektronik sertifika taleplerinizde her bir e-sertifika bedeli 5 TL'dir.
  • Basılı sertifika taleplerinizde; 3.000 adete kadar, her bir basılı sertifika bedeli 15 TL, 3.000 adet ve üzerinde her bir basılı sertifika bedeli 12 TL'dir.

Dilerseniz sevdikleriniz adına da Bireysel Hatıra Ormanı oluşturulabilirsiniz. Bireysel Hatıra Ormanı oluşturulabilmesi için ise sahaya en az 2.000 adet fidan bağışı yapılması gerekmektedir. Talep etmeniz durumunda, fidan dikimlerinin ardından sahaya sevdiklerinizin isminin bulunduğu bir tabela dikmekteyiz.

Bireysel Hatıra Ormanı çalışmalarımızda da fidan birim bedeli 63 TL'dir.

Kurumsal ve Bireysel Hatıra Ormanı oluşturma taleplerinizle ilgili hatiraormani@tema.org.tr e-posta adresine yazarak ya da hafta içi (resmi tatiller ve dini bayramlar hariç) 08:30 - 12:00 ve 13:00 - 17:30 saatleri arasında 0 (212) 291-9090 numaralı telefonu aradığınızda 3'ü tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.

,,,