TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

Gönüllümüz Olmak İçin

Vakfımız çalışmalarını 81 ilde, 1 milyonu aşkın gönüllümüzün desteğiyle sürdürüyor. Ancak, doğal varlıkları korumak için daha yapacak çok işimiz, gidecek çok yolumuz var. Yaparız, yeter ki gönüller bir olsun!

Gönüllümüz olmak için;

  • Gönüllü formumuzu online olarak doldurabilir ve kredi kartınız aracılığıyla gönüllülük bağışınızı anında gerçekleştirebilirsiniz.
  • Gönüllü formumuzu bilgisayarınıza indirerek çıktısını alabilir, gönüllülük bağışınızı havale / EFT aracılığıyla aşağıda paylaştığımız banka hesaplarımıza gerçekleştirerek gönüllü formunuzu ve dekontunuzu e-posta olarak gonullu@tema.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Gönüllülük bağışı;

  • 0 - 13 yaş aralığında iseniz 40 TL’dir. 14 yaşına geldiğinizde gönüllülük kaydınızı yenilemeniz gerekmektedir.
  • 14 - 24 yaş aralığında iseniz 40 TL’dir. 25 yaşına geldiğinizde gönüllülük kaydınızı yenilemeniz gerekmektedir.
  • 25 yaş ve üzeri iseniz 100 TL’dir. 25 yaş ve üzeri gönüllülük ömür boyudur.
 

Gönüllülük kayıt işlemlerinizin tamamlanmasının ardından; gönüllü kartınızı basılı olarak tercih etmeniz durumunda rozetinizle birlikte 1 ay içerisinde belirttiğiniz adrese, elektronik kart olarak tercih etmeniz durumunda ise 3 iş günü içerisinde e-posta adresinize iletilecektir.

 

Gönüllü Kartlarımız ve Rozetlerimiz

“Bu Sınıfın Öğrencileri TEMA Gönüllüsüdür” Yaprağı

,

Bir sınıfın tüm öğrencileri TEMA gönüllüsü olduğunda, o sınıfın kapısına, üzerinde “Bu Sınıfın Öğrencileri TEMA Gönüllüsüdür” yazılı bir yeşil yaprak asıyoruz. Bu uygulamayla, çocukların erken yaşta gönüllülük kavramıyla tanışmalarına ve doğa sevgisi kazanmalarına destek olmayı amaçlıyoruz.

"Bu Okulun Öğrencileri TEMA Gönüllüsü Olmuştur" Uygulaması

,

Okuldaki tüm sınıfların (şubelerin) gönüllü olması durumunda okula "Bu Okulun Öğrencileri TEMA Gönüllüsü Olmuştur" görseli veriyoruz.

"Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur" Uygulaması

,

Bir kurumun tüm çalışanları TEMA gönüllüsü olduğunda kuruma "Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur" görseli veriyoruz.

 

Online Kayıt Seçenekleri

Gönüllü Formunu İndirmek İçin

‘Sınıf’, ‘Okul’ ve ‘Kurum’ gönüllülüğü uygulamaları hakkındaki sorularınız için ilinizdeki - ilçenizdeki TEMA Temsilcisine, İlçe - Mahalle Sorumlusu’na ulaşabilirsiniz. Gönüllülük başvurularıyla ilgili tüm sorularınız için 0212 291 90 90 - 1234 numaralı telefondan ya da gonullu@tema.org.tr e-posta adresinden Saha ve Gönüllülük Bölümü ile iletişime geçebilirsiniz.

Gönüllülük bağışınızı havale / EFT aracılığıyla yapmak isterseniz, aşağıdaki hesap numaralarımızı kullanabilirsiniz.
İş Bankası hesabımıza şube kanalı ile bağış yatırırken havale masrafı alınmaması için gişe görevlisine "NAR bağış ekranlarını kullanarak bağış yapmak istediğinizi" ve hesap isminin "Gönüllülük" olduğunu belirtebilirsiniz.

Banka AdıŞube AdıŞube KoduHesap NoIBANAlıcıGişeye Söylenecek Hesap İsmi
İş Bankası Levent 1035 821591 TR790006400000110350821591 TEMA Vakfı Gönüllülük
Ziraat Bankası İstanbul Kurumsal 1753 1576812-5097 TR620001001753015768125097 TEMA Vakfı Gönüllülük
,,,,,,,