TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

Kargo Gönderimleri

Bayram Haftası için Önemli Not: Resmi bayram tatili haftası sebebiyle 14.06.2024 Cuma günü basım aşamasına gönderilecek olan basılı sertifikaların kargosu; 25.06.2024 Salı günü yola çıkarılabilecektir. 14.06.2024 Cuma günü saat 13.00'den sonra ulaşan basılı sertifika talepleri 25.06.2024 Salı günü basım aşamasına alınabilecektir ve 27.06.2024 Perşembe günü kargoya verilecektir.

Önemli Not: Babalar Günü ve/veya Bayram Kutlaması için basılı olarak talep ettiğiniz hediye fidan bağışı sertifikanızın, herhangi bir gecikme yaşanmadan ulaşmasını isterseniz; bağış işleminizi 31 Mayıs Cuma Günü 13.00'e kadar yapmanızı rica ederiz. Teslimat için gün ve saat belirlemesi yapılamadığını bilgilerinize sunarız.

31 Mayıs Cuma günü 13.00'den sonra yapılan bağış işlemlerinde 16 Haziran Pazar günü veya öncesi için kargo teslimat garantisi veremeyeceğimizi paylaşmak isteriz.

Geciktiyseniz ve hediye basılı bağış sertifikanızın zamanında ulaşamayacağını düşünüyorsanız üzülmeyin; Sertifika Türü alanında dilerseniz Hem Basılı Hem Elektronik Sertifika İstiyorum seçeneğiyle önce elektronik sertifikanızın 1 iş günü içerisinde ya da seçilen günde ve saatte online olarak iletilmesini, sonrasında basılı sertifikanızın en geç 4 ila 9 iş günü içerisinde bildireceğiniz adrese kargo aracılığıyla iletilmesini sağlayabiliriz. Hediye ettiğiniz e-sertifikanın SMS ile gönderilmesini isterseniz "E-sertifika SMS'le de gönderilsin" kutucuğunu işaretleyerek ilerleyebilirsiniz.

Basılı Olarak Talep Ettiğiniz Sertifikalar

  • Basılı sertifika gönderimlerimizi haftada 2 kez gerçekleştiriyoruz. Salı günleri 13:00'e kadar yaptığınız bağışların sertifikalarını Perşembe günleri, Cuma günleri 13:00'e kadar yaptığınız bağışların sertifikalarını Salı günleri yola çıkartıyoruz. 
  • Teslimat süreleri il/ilçe/mahalle/köy bilgilerine göre değişmekle birlikte teslimatların en geç 4 ila 9 iş günü içerisinde gerçekleştirileceğini öngörüyoruz. Teslimat şeklini E-Posta seçerseniz, e-sertifikalarınızın online olarak 1 iş günü içerisinde iletilmesini sağlayabiliriz. Sertifika talebinizin basılı olması durumunda aynı anda elektronik sertifika gönderilememektedir.
 • Teslimatlarda sıkıntı yaşanmaması ve kargo teslimat sürelerinin aşılmaması adına adres alanına cadde ya da sokak/dış kapı numarası/iç kapı numarası ile varsa kurum/işyeri bilgilerini eksiksiz girmeniz gerektiğinin altını çizmek isteriz.
 • Gönderinize ilişkin kargo takibini Destekçi Bilgileri alanına girdiğiniz e-posta adresine ve cep telefonuna gönderilen bilgilendirmelerde yer alan bağlantılara tıklayarak ya da kargo takip numarası aracılığıyla kargo firmasının web sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • K. K. T. C. 'ye ve yurt dışına gönderim hizmetimiz bulunmamaktadır.

Davetiyeler, Kartlar, Magnetler, Masa Numaraları, Menüler ve Panolar:

Bayram Haftası için Önemli Not: Size sunulan taslaklarına onay verdiğiniz Davetiye, Kart, Magnet, Masa Numarası, Menü ve Pano ürünleriniz için resmi bayram tatili öncesi son kargo çıkış tarihi 13 Haziran Perşembe günüdür. Bu tarihten sonra ürünlerin taslaklarının onayınıza sunulması, baskı ve kargo süreçleri 24.06.2024 Pazartesi günü itibariyle başlayabilecektir.

 • Ürünlerinizi; talebinizin, ödemenizin bize ulaşmasının ve sizinle 1 iş günü içerisinde paylaşılan taslaklara onay vermenizin ardından 10 iş günü içerisinde kargo ile ulaştırıyoruz.
 • Minimum kargo ücretimiz 63 TL’dir. Bu ücret, ürün adetine göre değişebilmektedir.
 • Gönderimlerimizi Aras Kargo ile yapmaktayız.
 • Gönderiniz yola çıktıktan sonra tarafınıza SMS aracılığıyla otomatik bilgilendirme yapılacaktır. Paylaşılan takip numarası aracılığıyla gönderinizin takibini yapabilirsiniz.
 • K. K. T. C. 'ye ve yurt dışına gönderim hizmetimiz bulunmamaktadır.

Özel Motorlu Kurye Gönderimleri

Basılı Olarak Talep Ettiğiniz Sertifikalar:

   • Sadece teslimat ili İstanbul olan talepleriniz için sunduğumuz özel motorlu kurye ile teslimat hizmeti sertifikalar için verilememektedir. Anlayışınızı rica ederiz.

Davetiyeler, Kartlar, Magnetler, Masa Numaraları, Menüler ve Panolar:

   • Teslimat ili İstanbul olan talepleriniz için özel motorlu kurye hizmetini sunabilmekteyiz.
   • Hafta sonlarındaki, resmi tatillerdeki ve/veya dini bayramlardaki taleplerinizi ve ödemelerinizi hafta sonunu, tatili ve/veya bayramı izleyen ilk iş günü işleme alabilmekteyiz.
   • Ürünlerinizi; talebinizin, ödemenizin bize ulaşmasının ve sizinle 1 iş günü içerisinde paylaşılan taslaklara onay vermenizin ardından 5 iş günü içerisinde özel motorlu kurye ile ulaştırıyoruz.
   • Standart özel motorlu kurye fiyatlarımız; 1 kg/ds'ye kadar olan merkezi ilçe ve mahallelere yapılacak gönderileriniz için geçerlidir. Özel motorlu kurye fiyatlarımız teslimat ilçesine, mahallesine ve adetine göre değişebilmektedir. Standartların dışındaki bölgelerden, ağırlıklardan ve boyutlardan oluşabilecek ekstra özel motorlu kurye maliyeti için ekibimiz sizlerle iletişime geçebilmektedir.
   • Teslimat bilgilerinde paylaştığınız kişi, adres ve telefon bilgilerinin doğruluğu önemlidir. Aksi durumlarda onayınız ile yapılan bekleme ve 2. kez yönlendirme ücreti tarafınıza aittir.