TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı
Özel Amaçlı Fidan Sertifikası
Elektronik sertifika; ödeme yapıldıktan sonra, belirtilen e-posta adresine e-posta aracılığıyla ve ayrıca tercihe göre belirtilen cep telefonu numarasına SMS aracılığıyla PDF formatında en geç 1 iş günü içerisinde ya da seçilen günde ve saatte gönderilecektir. Adresinize kargo aracılığıyla basılı bir sertifika gönderilmeyecektir.
Basılı sertifika; ödeme yapıldıktan sonra, belirtilen adrese kargo aracılığıyla A5 boyutunda en geç 4 ila 9 iş günü içerisinde gönderilecektir. E-posta adresinize e-posta aracılığıyla elektronik bir sertifika gönderilmeyecektir.
Ödeme yapıldıktan sonra;
- Basılı sertifika, belirtilen adrese kargo aracılığıyla A5 boyutunda en geç 4 ila 9 iş günü
- Elektronik sertifika, belirtilen e-posta adresine e-posta aracılığıyla ve ayrıca tercihe göre belirtilen cep telefonu numarasına SMS aracılığıyla PDF formatında en geç 1 iş günü içerisinde ya da seçilen günde ve saatte gönderilecektir
Bilgileri Excel Dokümanı ile Toplu Olarak Ekle
1. Sertifika Bilgileri (Girdiğiniz bilgilerin ön izlemesini, ekranda yer alan sertifikanın üzerinde görebilirsiniz.)
Hediye Edilen
Hediye Eden
Toplam Adet: 1
Yeni Sertifika Ekle
Bilgileri Tek Tek Ekle
Sertifika Bilgilerini Excel Dokümanı ile Ekleyin (Hediye Edilen, Hediye Eden, Neden ve Vefat Eden alanları -boşluk dahil- 36 karakter ile sınırlıdır.)
Sertifikalarınız, yüklemiş olduğunuz Excel’inizdeki bilgilere göre hazırlanarak aşağıdaki forma eklenecektir. Form üzerinden kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

Örnek Excel dokümanını indirmek için tıklayın.
Bağış Tutarı

Fidan Birim Bedeli | 80 TL  (En az 3 adet Fidan Bağışı ile işlem başlatılabilir.)

 

Sertifika Özellikleri

Basılı Sertifika: 14,8 cm x 21 cm | 15,00 TL

Elektronik Sertifika: PDF | 5,00 TL

Elektronik Sertifika + SMS'le Gönderim: PDF | 7,00 TL

Hem Basılı Hem Elektronik Sertifika: 17,00 TL

Hem Basılı Hem Elektronik Sertifika + SMS'le Gönderim: 19,00 TL

 

Basılı:

* Sertifikalarımız geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir.

* Sertifikalarımızda kullanılan ağaç malzemenin tamamı sürdürülebilir orman yönetim ilkelerine göre yönetilen FSC sertifikasına sahip ormanlardan gelmektedir. FSC sertifikasına sahip ormanlar ekosistem bütünlüğünün, ağaç varlığının, biyolojik çeşitliliğin korunduğu ormanlardır.

* Üretildiği malzeme doğrultusunda sertifikalarımızın fonu krem rengidir.

* Kargo teslimatı max. 4 ila 9 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Kargo süreci ile ilgili detaylı bilgilendirme için buraya tıklayabilirsiniz.

* Sertifika metinlerinde değişiklik yapılamamaktadır.

* Bağışçılarımızın sertifika üzerinde özelleştirebildikleri alanlarda (Hediye Edilen, Hediye Eden) yazılan içeriklerden TEMA Vakfı sorumlu değildir.

 

Elektronik:

* E-sertifikalarımız, gönderilen e-posta içerisinde bulunan bağlantıya tıklayarak indirilebilinecek şekilde PDF formatında 1 iş günü içerisinde ya da seçtiğiniz günde ve saatte paylaşılmaktadır.

* Hediye ettiğiniz e-sertifikanın SMS ile gönderilmesini isterseniz lütfen "E-sertifika SMS'le de gönderilsin" kutucuğunu işaretlemeyi unutmayınız ve telefon numarasını başında "0" olmadan yazınız. PDF formatındaki e-sertifika, gönderilen SMS içerisinde bulunan bağlantıya tıklanarak indirilebilmektedir.

Ödeme yöntemi olarak havale / EFT seçtiğiniz takdirde; hafta içi mesai saatleri dışındaki, hafta sonlarındaki, resmi tatillerdeki ve/veya dini bayramlardaki ödemeniz, ekibimiz tarafından izleyen ilk iş günü mesai saatleri içerisinde işleminiz ile eşleştirilebileceği için, zaman kısıtı bulunan e-sertifika gönderimlerinizde ödeme yöntemi olarak kredi kartını seçmenizi öneririz.

İleri tarihli e-sertifika gönderimlerinizde; ödeme yöntemi olarak havale / EFT seçtiğiniz takdirde, planladığınız gönderim tarihinden sonra ödemenizin ilgili TEMA Vakfı hesabına ulaşması durumunda, ekibimiz tarafından ödemenizin ve işleminizin eşleştirilmesinin ardından 1 iş günü içerisinde e-sertifika gönderimi gerçekleştirilecektir.

* Hediye ettiğiniz e-sertifikanın sizinle de e-posta olarak paylaşılmasını isterseniz lütfen "E-sertifika bana da gelsin" kutucuğunu işaretlemeyi unutmayınız.

* Sertifika metinlerinde değişiklik yapılamamaktadır.

* Bağışçılarımızın sertifika üzerinde özelleştirebildikleri alanlarda (Hediye Edilen, Hediye Eden) yazılan içeriklerden TEMA Vakfı sorumlu değildir.

 

Telefon: 0 (212) 291 90 90 | E-Posta: bagis@tema.org.tr

KÜTAHYA İSHAKSEYDİ