TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı
23 Nisan Fidan Sertifikası
Elektronik sertifika; ödeme yapıldıktan sonra, belirtilen e-posta adresine e-posta aracılığıyla PDF formatında en geç 1 iş günü içerisinde gönderilecektir. Adresinize kargo aracılığıyla basılı bir sertifika gönderilmeyecektir.
Basılı sertifika; ödeme yapıldıktan sonra, belirtilen adrese kargo aracılığıyla A5 boyutunda en geç 5 ila 12 iş günü içerisinde gönderilecektir. E-posta adresinize e-posta aracılığıyla elektronik bir sertifika gönderilmeyecektir.
Ödeme yapıldıktan sonra;
- Basılı sertifika, belirtilen adrese kargo aracılığıyla A5 boyutunda en geç 4 ila 9 iş günü
- Elektronik sertifika, belirtilen e-posta adresine e-posta aracılığıyla PDF formatında en geç 1 iş günü
içerisinde gönderilecektir.
Bilgileri Excel Dokümanı ile Toplu Olarak Ekle
1. Sertifika Bilgileri (Girdiğiniz bilgilerin ön izlemesini, ekranda yer alan sertifikanın üzerinde görebilirsiniz.)
Hediye Edilen
Hediye Eden
Toplam Adet: 1
Yeni Sertifika Ekle
Bilgileri Tek Tek Ekle
Sertifika Bilgilerini Excel Dokümanı ile Ekleyin (Hediye Edilen, Hediye Eden, Neden ve Vefat Eden alanları -boşluk dahil- 36 karakter ile sınırlıdır.)
Sertifikalarınız, yüklemiş olduğunuz Excel’inizdeki bilgilere göre hazırlanarak aşağıdaki forma eklenecektir. Form üzerinden kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

Örnek Excel dokümanını indirmek için tıklayın.
Bağış Tutarı

Önemli Not: 23 Nisan Çocuk Bayramı için basılı olarak talep ettiğiniz hediye fidan bağışı sertifikanızın, herhangi bir gecikme yaşanmadan ulaşmasını isterseniz; bağış işleminizi 2 Nisan Salı Günü 13.00'e kadar yapmanızı rica ederiz. Teslimat için gün ve saat belirlemesi yapılamadığını bilgilerinize sunarız.


2 Nisan Salı günü 13.00'den sonra yapılan bağış işlemlerinde 23 Nisan Salı günü veya öncesi için kargo teslimat garantisi veremeyeceğimizi paylaşmak isteriz. Geciktiyseniz ve hediye basılı bağış sertifikanızın zamanında ulaşamayacağını düşünüyorsanız üzülmeyin; Sertifika Türü alanında dilerseniz Hem Basılı Hem Elektronik Sertifika İstiyorum seçeneğiyle önce elektronik sertifikanızın 1 iş günü içerisinde online olarak iletilmesini, sonrasında basılı sertifikanızın en geç 4 ila 9 iş günü içerisinde bildireceğiniz adrese kargo aracılığıyla iletilmesini sağlayabiliriz.

 

Fidan Birim Bedeli | 80 TL  (En az 3 adet Fidan Bağışı ile işlem başlatılabilir.)

 

Sertifika Özellikleri

Basılı Sertifika: 14,8 cm x 21 cm | 15,00 TL

Elektronik Sertifika: PDF | 5,00 TL

Hem Basılı Hem Elektronik Sertifika: 17,00 TL

 

Basılı:

* Sertifikalarımız geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir.

* Sertifikalarımızda kullanılan ağaç malzemenin tamamı sürdürülebilir orman yönetim ilkelerine göre yönetilen FSC sertifikasına sahip ormanlardan gelmektedir. FSC sertifikasına sahip ormanlar ekosistem bütünlüğünün, ağaç varlığının, biyolojik çeşitliliğin korunduğu ormanlardır.

* Üretildiği malzeme doğrultusunda sertifikalarımızın fonu krem rengidir.

* Kargo teslimatı max. 4 ila 9 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Kargo süreci ile ilgili detaylı bilgilendirme için buraya tıklayabilirsiniz.

* Sertifika metinlerinde değişiklik yapılamamaktadır.

* Bağışçılarımızın sertifika üzerinde özelleştirebildikleri alanlarda (Hediye Edilen, Hediye Eden) yazılan içeriklerden TEMA Vakfı sorumlu değildir.

 

Elektronik:

* E-sertifikalarımız, gönderilen e-posta içerisinde bulunan bağlantıya tıklayarak indirilebilinecek şekilde PDF formatında 1 iş günü içerisinde paylaşılmaktadır.

* Aynı e-postada; sosyal medya hesapları üzerinden e-sertifikanın paylaşılmasını sağlayacak linkler de bulunmaktadır.

* Hediye ettiğiniz e-sertifikanın sizinle de paylaşılmasını isterseniz lütfen "E-sertifika bana da gelsin" kutucuğunu işaretlemeyi unutmayınız.

* Sertifika metinlerinde değişiklik yapılamamaktadır.

* Bağışçılarımızın sertifika üzerinde özelleştirebildikleri alanlarda (Hediye Edilen, Hediye Eden) yazılan içeriklerden TEMA Vakfı sorumlu değildir.

 

Telefon: 0 (212) 291 90 90 | E-Posta: bagis@tema.org.tr

KİLİS DÜMBÜLLÜ