TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı
Çiçekler Menü
Ürün Tutarı

Menü Birim Bedeli | 10.00 TL

 

Ürün Özellikleri

 

*Menülerimiz 9 cm x 20 cm boyutlarındadır ve geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir. Üretildiği malzemeden kaynaklı olarak menülerimizin fonu krem rengidir.

*Menülerimizde kullanılan ağaç malzemenin tamamı sürdürülebilir orman yönetim ilkelerine göre yönetilen FSC sertifikasına sahip ormanlardan gelmektedir. FSC sertifikasına sahip ormanlar ekosistem bütünlüğünün, ağaç varlığının, biyolojik çeşitliliğin korunduğu ormanlardır.

*Menü içeriğinizin netleşmesi ile birlikte düğün tarihinizden en geç 10 iş günü öncesine kadar nikahurunleri@tema.org.tr adresine, sipariş numaranızla birlikte menü içeriğinizi iletmenizi rica ediyoruz.

*Talebinizin, ödemenizin ve menü içeriğinizin bize ulaşmasının ardından, 1 iş günü içerisinde e-posta adresinize "Örnektir" ibareli taslak iletilecektir. E-posta adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz. Baskı süreci, taslağa vereceğiniz yazılı onayla birlikte başlayacaktır.

*Menüleriniz, baskı sürecinin başlamasının ardından 10 iş günü içerisinde kargo ile ulaştırılacaktır. Kargo süreci ile ilgili detaylı bilgilendirme için buraya tıklayabilirsiniz.

*Menü üzerinde yer alan ana metinleri değiştirememekte, sadece menü içeriği olarak ilettiğiniz bilgileri alan kısıtı dahilinde özelleştirebilmekteyiz.

*50 adet ve üzeri siparişlerinizde %20’ye varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

Telefon: 0 (212) 291 90 90 | E-Posta: nikahurunleri@tema.org.tr