TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı
Bahar Sevinci İsim Kartı
Ürün Tutarı

İsim Kartı Birim Bedeli | 15.00 TL

 

Ürün Özellikleri

 

*İsim Kartlarımız 6 cm x 9 cm boyutlarındadır ve geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir. Üretildiği malzemeden kaynaklı olarak İsim Kartlarımızın fonu krem rengidir.

*İsim Kartlarımızda kullanılan ağaç malzemenin tamamı sürdürülebilir orman yönetim ilkelerine göre yönetilen FSC sertifikasına sahip ormanlardan gelmektedir. FSC sertifikasına sahip ormanlar ekosistem bütünlüğünün, ağaç varlığının, biyolojik çeşitliliğin korunduğu ormanlardır.

*Katılımcı listenizin netleşmesi ile birlikte düğün tarihinizden en geç 15 iş günü öncesine kadar nikahurunleri@tema.org.tr adresine, sipariş numaranızla birlikte katılımcı listenizi iletmenizi rica ediyoruz.

*İsim Kartlarınız, baskı sürecinin başlamasının ardından 10 iş günü içerisinde kargo ile ulaştırılacaktır. Kargo süreci ile ilgili detaylı bilgilendirme için buraya tıklayabilirsiniz.

*İsim Kartları üzerinde yer alan ana metinleri değiştirememekte, sadece katılımcı isimleri olarak ilettiğiniz bilgileri alan kısıtı dahilinde özelleştirebilmekteyiz.

*İsim Kartlarının basımı ve gönderimi görseldeki gibi kırımlı olarak yapılmamaktadır. Tüm kartlar tarafınıza düz bir şekilde gönderilmektedir.

*50 adet ve üzeri siparişlerinizde %20’ye varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

Telefon: 0 (212) 291 90 90 | E-Posta: nikahurunleri@tema.org.tr