TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

20 Ocak 2020’de aramızdan ayrılan TEMA Vakfı Kurucu Onursal Başkanlarımızdan, Toprak Dedemiz Hayrettin Karaca’yı vefatının 4’üncü yıl dönümünde İstanbul’daki kabri başında ve Yalova’daki Karaca Arboretum’da düzenlenen törenle, sevgi, saygı ve büyük bir özlemle andık.

İstanbul, Edirnekapı Mezarlığı’ndaki kabri başında düzenlediğimiz törene; Yönetim Kurulu Başkanımız Deniz Ataç, Yönetim Kurulu Üyemiz Füsun Tümsavaş, Genel Müdürümüz Başak Yalvaç Özçağdaş, Genel Müdür Yardımcılarımız Dr. Hikmet Öztürk ve Didem Bilgin ile Genel Merkez çalışanlarımızın yanı sıra Kadıköy İlçe Sorumlumuz Gülseren Bal, Büyükçekmece İlçe Sorumlumuz Çağatay Türe ve İstanbul Üniversitesi Genç TEMA Başkanımız Fatih Kasar katıldı.

Törende, Hayrettin Karaca’nın mezarı başına, “Toprak Dedemiz Sizi Unutmayacağız, Kurucularımızın Yolundayız” yazılı çelenk bırakılarak dualar edildi.

Yalova İl Temsilciliğimiz’den Karaca Arboretum’da anma töreni

Yalova İl Temsilciliğimiz de Toprak Dedemizi, uzun yıllar süren çabasıyla kurduğu ve çok sevdiği Yalova’daki Karaca Arboretum’da anmak için bir tören düzenledi.

Törene Mütevelli Heyeti Üyemiz ve Hayrettin Karaca’nın torunu Yeşne İren, Yalova İl Temsilcimiz Arzu Demir ve temsilcilik ekibimiz, TEMA Vakfı gönüllüsü sınıflardan öğretmenler ve öğrenciler ile Hayrettin Karaca’yı seven ve ona değer veren birçok doğasever katıldı.

Tören, Toprak Dedemiz Hayrettin Karaca için edilen dualarla sonlandı.

Umut Yeşertiyoruz!                                                                                          TEMA Vakfı

,
,
,,,