TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, yeni yıl yaklaşırken dostlarınız için doğa dostu bir yılbaşı armağanı seçeneği sunuyor. Yılbaşı ağacınız yıl boyunca taze kalsın diye... Üzerine asılan güzel dilekleri, umut ve sevinçleri hep anımsatsın diye... Dostlarımızı düşünürken doğal varlıklarımızı hep birlikte koruyalım diye...

TEMA Vakfı, yılbaşı armağanı için özel bir seçenek sunuyor. Gerek bireyler gerek kurumlar için tasarımlanmış bu değerli armağan, hem yeni yıl dileklerinizi iletecek; hem yaşanabilir bir dünya için atılan küçük adımların önemini yıl boyunca anımsatacak bir yılbaşı ağacı.

FSC kağıt ormanları sertifikasına sahip ve geri dönüşümlü kağıtlardan üretilen TEMA Yılbaşı Ağacı, şık bir aksesuar olarak yıl boyunca masanızı süslerken, satışından elde edilecek gelir ekolojik yaşamın sürdürülmesi, toplumsal çevre bilincinin geliştirilmesi, ülkemizin iklim özelliklerine uygun bilimsel yöntemlerle çevre sorunlarına çözüm yaratılabilmesi yönündeki çalışmalar için kullanılacak.

Kendine özgü kutusuyla satışa sunulan bu özel armağan, yılbaşı ağacının dallarına takılabilen süslerin yanı sıra “yılbaşı dilekleri” yazılabilmesi için süslü not kartonları da içeriyor. Yılbaşı ağacınız yıl boyunca taze kalsın. Üzerine astığınız güzel dilekleri, umut ve sevinçleri hep anımsatsın.

TEMA Yılbaşı Ağacı hakkında detaylı bilgi için kss@tema.org.tr e-posta adresinden ve 0212 283 78 16 (dahili 151-165) numaralı telefondan iletişim kurulabilir.

Türkiye Çöl Olmasın!                                                                                    TEMA Vakfı

,
,