TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

İstanbulspor Basketbol Takımı, TEMA Vakfı Logosunu Takım Formasına Taşıdı.

İstanbulspor Basketbol Takımı ve TEMA Vakfı arasında yapılan işbirliği ile TEMA Vakfı'nın logosu İstanbulspor'un formasına taşındı. İşbirliğine yönelik protokol İstanbulspor 2. Başkanı Atilla Kınay, İstanbulspor Basketbol Şubesi Yöneticisi Doç Dr. İbrahim Edin, TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ve TEMA Vakfı İcra Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü M. Serdar Sarıgül'ün katılımıyla imzalandı.

Protokole göre; Türkiye Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi (EBBL) ve Türkiye Basketbol Erkekler 3. Ligi'nde mücadele eden sarı siyahlı takım, 31 Mayıs 2014 tarihine kadar takım formasında TEMA logosunu gönüllü olarak taşıyacak.

Toprak başta olmak üzere doğal varlıklara sahip çıkan TEMA Vakfı ile Türkiye'nin en köklü spor kulüplerinden biri olan İstanbulspor işbirliğinin, spor ve çevre mücadeleleri adına güçbirliği oluşturması ve benzer işbirliklerine örnek teşkil etmesi hedefleniyor.

TEMA uğurlu geldi!

İstanbulspor Basketbol Takımı, TEMA logolu formasıyla sahaya ilk kez 1 Şubat 2014 tarihinde kendi sahasında Gaziantep Zirve Üniversitesi ile oynadığı maçta çıktı. 69 – 54 skoruyla maçı kazanan sarı siyahlı takım bu hafta Gediz Üniversitesi ile karşılaşacak. İstanbulspor 2013-2014 sezonu boyunca B grubunda yer alan, İzmir Büyükşehir Atlas Eğitim, Ankara Orman takımlarıyla mücadele edecek.

,