Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Lütfen Online Bağış için Tıklayınız >>>
Lütfen Gönüllü Olmak için Tıklayınız >>>
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Basın Açıklamaları Bizden Haberler İşbirliklerimiz Takvim
Tüm Basın Açıklamaları için Tıklayınız >>>
Geleceğimiz için sürdürülebilir tarım, sağlıklı topraklar 16.06.2015
1995 yılından bu yana 17 Haziran günü Birleşmiş Milletler tarafından "Dünya Çölleşme ile Mücadele Günü" olarak kutlanıyor. İklim değişikliğiyle birlikte artan kuraklık ve çölleşme konusu giderek daha ağır bir soruna dönüşüyor.
Detaylar...
İklim hakkında söyleyeceklerimiz var! 06.06.2015
"İklim değişikliği hakkında söyleyeceklerimiz var" diyenleri buluşturan TEMA Vakfı ve Boğaziçi Üniversitesi iklim değişikliği mücadelesinde vatandaşların, ulusal ve uluslararası süreçlere katılımının önemine dikkat çekti.
Detaylar...
2050'de üç tane dünyaya ihtiyacımız olacak! 04.06.2015
2015'i Dünya Toprak Yılı ilan eden Birleşmiş Milletler, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü su, gıda ve enerji başlıklarıyla gündeme taşıyor. TEMA Vakfı, Dünya Çevre Günü’nde, sorumlu tüketim ve gezegenin sınırları konusunda bilinçli davranmaya dikkat çekiyor.
Detaylar...
TEMA Vakfı gönüllü toplantısını Erzurum'da gerçekleştirdi 30.05.2015
TEMA Vakfı, Erzurum Bölgesel Gönüllü Toplantısı'nı 30 Mayıs Cumartesi günü Xanadu Snow White Oteli Konferans Salonu'nda düzenledi.
Detaylar...
Yavru TEMA’lar ulusal şenlikte buluştu 20.05.2015
Yavru TEMA Şenliği 13 - 15 Mayıs tarihleri arasında Yalova Esenköy Milli Eğitim Bakanlığı Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü’nde TEMA Vakfı Onursal Başkanı Hayrettin Karaca’nın katılımıyla gerçekleşti
Detaylar...
TEMA Vakfı gönüllüleri Uşak'ta buluştu 17.05.2015
TEMA Vakfı, Uşak Bölgesel Gönüllü Toplantısı'nı 16 Mayıs Cumartesi günü Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Bina Konferans Salonu'nda gerçekleştirdi.
Detaylar...
TEMA Vakfı gönüllüleri Şanlıurfa'da buluştu 02.05.2015
TEMA Vakfı, Şanlıurfa Bölgesel Gönüllü Toplantısı'nı 2 Mayıs Cumartesi günü Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenledi.
Detaylar...
TEMA Vakfı gönüllüleriyle Tokat'ta bir araya geldi 18.04.2015
Gönüllülük odaklı bir halk hareketi olan TEMA Vakfı, Tokat Bölgesel Gönüllü Toplantısı'nı 18 Nisan Cumartesi günü 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı'nda düzenledi.
Detaylar...
TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç: “GÖNÜLLÜLERİMİZ VE BAĞIŞÇILARIMIZA HESAP VERMEYİ ÖN KOŞUL SAYIYORUZ” 17.04.2015
Erozyon ve doğal varlıkları koruma adına mücadele eden TEMA Vakfı’nın, kuruluşunun 22. yılında düzenlenen ‘Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı’na gönüllüler ve bağışçıların yanı sıra iş dünyasının önde gelen isimleri de katıldı.
Detaylar...
TEMA Vakfı Eskişehir'de 21 ilden gelen gönüllüleriyle buluştu 28.03.2015
Gönüllülük odaklı bir halk hareketi olan TEMA Vakfı, Eskişehir Bölgesel Gönüllü Toplantısı'nı 28 Mart Cumartesi günü Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi.
Detaylar...
Lütfen Avrasya Koşusu Bağışları için Tıklayınız >>>
Lütfen Video ve Resim Galeri için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Lütfen Yeşil Dalga Programı için Tıklayınız >>>
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Çayır Çimen Sokak Emlak Kredi Blokları A-2 Blok Kat:2 Daire:8 34330
Levent-İstanbul

Tel: 0 (212) 283 78 16 | Fax: 0 (212) 281 11 32