Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Bağış
Bireysel Bağış
Kurumsal Bağış
Başka Nasıl Destek Verebilirim?
Ürün ve Hediyeliklerimiz
Destekçilerimiz
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Kullanılmış Kağıt
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

TEMA Vakfı İstanbul genelinde kullanılmış kağıt toplama faaliyetini güvenilir bir taşeron firma aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Diğer illerdeki "Kullanılmış Kağıt Geri Dönüşümüyle" ilgili olarak il temsilciliklerimizle bağlantı kurabilirsiniz. İstanbul genelinde, kullanılmış kağıt bağışınızın alınabilmesi için en az 50 kg biriktirmeniz gerekmektedir.

  • İlk kez kullanılmış kağıt toplama için bizi aradığınızda, toplamaya gelirken, elimizdeki stok dahilinde kullanılmış kağıt toplama kutusu bırakılacaktır.
  • Kullanılımış kağıt toplama sıklığı kendi gereksiniminize göre belirlenir. Kutu doldukça bize haber vermeniz yeterlidir.
  • Aksi durumda bağışınızın alınması için yapılacak ulaşım ve benzeri faaliyetleri karşılama imkanımız bulunmamaktadır.
  • Ayrıca istediğiniz miktarda kullanılmış kağıdınızı İstanbul Levent’te bulunan Merkez bürolarımıza Hafta içi mesai saatlerinde bırakabilirsiniz.

Kullanılmış kağıt kutularımız üzerinde bağışçı firmaların logolarının yer alabildiği şekilde, firmaların katkılarıyla sağlanabilmektedir. O nedenle kullanılmış kağıt toplama kutusu talebiniz ancak, böyle bir bağış gerçekleşmiş ise karşılanabilmektedir. Vakıf merkezimizde sürekli olarak kullanılmış kağıt toplama kutusu bulunmamaktadır.

Kullanılmış kağıt bağışı ile ilgili ayrıntılar, kullanılmış kağıt kutusu bağışçısı olmak ve diğer illerdeki uygulamalar için TEMA Vakfı İdari İşler Bölümü, 0212 283 78 16 numaralı telefondan veya hasan.kuru@tema.org.tr adresinden Hasan KURU ile iletişime geçebilirsiniz. (Dahili 168)


Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Çayır Çimen Sokak Emlak Kredi Blokları A-2 Blok Kat:2 Daire:8 34330
Levent-İstanbul

Tel: 0 (212) 283 78 16 | Fax: 0 (212) 281 11 32