Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Ürün ve Hizmetler
Ürünler
Yayınlar
Peyzaj
Diğer
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
TEMA Özel Amaçlı Magnetler
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
Özel Amaçlı Magnetler

"Özel günlerinde onlarla birlikte olan konuklarına

TEMA Özel Amaçlı Magnetleri'nden vererek

doğaya da bir armağan vermek isteyenler için…"

 

Doğum Günü-Balonlar*

 5 x 8 cm | 4 TL

Sünnet-Gemiler*

5 x 8 cm | 4 TL

Mevlit*

5 x 8 cm | 4 TL

Çok Amaçlı
Mavi Çinili*

5 x 8 cm | 4 TL

Çok Amaçlı
Yeşil Yapraklı*

5 x 8 cm | 4 TL

Özel Amaçlı Davetiyelerimizi de incelemek isterseniz tıklayın

*Doğum Günü-Balonlar, Sünnet-Gemiler, Mevlit, Çok Amaçlı-Mavi Çinili ve Çok Amaçlı-Yeşil Yapraklı çeşitlerimiz; Beng&Beng Design tarafından TEMA Vakfı'na özel hazırlanmıştır.

**Ürünlerimizde kullanılan ağaç malzemenin tamamı sürdürülebilir orman yönetim ilkelerine göre yönetilen FSC sertifikasına sahip ormanlardan gelmektedir. FSC sertifikasına sahip ormanlar ekosistem bütünlüğünün, ağaç varlığının, biyolojik çeşitliliğin korunduğu ormanlardır

Magnetlerin üzerinde yazılan ana metin değiştirilememekte, törene ilişkin bilgiler alan kısıtı dahilinde özelleştirilmektedir.

 

Özel Amaçlı Magnet sipariş formunu doldurmak için;

Özel Amaçlı Magnet siparişinizi online olarak verdikten sonra sipariş tutarının ödemesini dilerseniz kredi kartı dilerseniz havale / EFT aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeyi nakit olarak yapmayı tercih ederseniz, Vakıf Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Talebinizin ve ödemenizin bize ulaşmasından sonra örnek bir magnet hazırlanarak sizinle paylaşılacaktır. Magnetlerinizin hazırlık süreci, onayınızla birlikte başlayacaktır. Ödemenize istinaden kesilen fatura, magnetlerinizden ayrı olarak tarafınıza gönderilecektir.

Gönderim seçeneklerimiz:

Kargo ile Gönderim

Kurye ile Gönderim

Magnetleriniz, talebinizin ve ödemenizin bize ulaşmasını müteakiben 15 iş günü içerisinde kargo ile ulaştırılmaktadır.

Kargo ücreti min.15 TL’dir. Bu ücret ürün adetine göre değişiklik göstermektedir.

Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır.

İstanbul içi taleplerinizde, magnetlerinizi 7 iş günü içerisinde kurye ile teslim edebiliriz. Hafta sonlarındaki, resmi ve dini tatillerdeki taleplerinizi hafta sonunu ve/veya tatili izleyen ilk iş günü işleme almaktayız.

Standart kurye fiyatlarımız; 1 kg/ds'ye kadar olan ilçe merkezlerine yapılacak gönderileriniz için geçerlidir. Kurye fiyatları teslimat ilçesine, semtine ve adedine göre değişmektedir. Standartların dışındaki bölgelerden, ağırlıklardan ve boyutlardan oluşabilecek ekstra kurye maliyeti için ekibimiz sizlerle iletişime geçecektir.

Teslimat bilgilerinde paylaştığınız kişi, adres ve telefon bilgilerinin doğruluğu önemlidir. Aksi durumlarda onayınız ile yapılan bekleme ve 2. kez yönlendirme ücreti tarafınıza aittir.

Bize ulaşmak için:
bagis@tema.org.tr (212) 291-9090
Dahili:1160-1157-1158
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93