Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Ürün ve Hizmetler
Ürünler
Yayınlar
Peyzaj
Diğer
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
TEMA Özel Amaçlı Davetiyeler
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
Özel Amaçlı Davetiyeler

"Mutlu günlerinde konuklarını

davet ederken doğaya da bir

armağan vermek isteyenler için…"

 
 

Doğum Günü-Balonlar*

A5 | 14,8x21 cm | 3 TL

Sünnet-Gemiler*

A5 | 14,8x21 cm | 3 TL

Mevlit*

A5 | 14,8x21 cm | 3 TL

Çok Amaçlı
Mavi Çinili*

A5 | 14,8x21 cm | 3 TL

Çok Amaçlı
Yeşil Yapraklı*

A5 | 14,8x21 cm | 3 TL

Özel Amaçlı Magnetlerimizi de incelemek isterseniz tıklayın

*Doğum Günü-Balonlar, Sünnet-Gemiler, Mevlit, Çok Amaçlı-Mavi Çinili ve Çok Amaçlı-Yeşil Yapraklı davetiye çeşitlerimiz; Beng&Beng Design tarafından TEMA Vakfı'na özel hazırlanmıştır.

Sünnet davetiyeleri, zarf ile gönderilmektedir.

Davetiyelerin üzerinde yazılan ana metin değiştirilememekte, törene ilişkin bilgiler alan kısıtı dahilinde özelleştirilmektedir.

 

Özel Amaçlı Davetiye sipariş formunu doldurmak için;

Özel Amaçlı Davetiye siparişinizi online olarak verdikten sonra sipariş tutarının ödemesini dilerseniz kredi kartı dilerseniz havale / EFT aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeyi nakit olarak yapmayı tercih ederseniz, Vakıf Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Talebinizin ve ödemenizin bize ulaşmasından sonra örnek bir davetiye hazırlanarak sizinle paylaşılacaktır. Davetiyelerinizin hazırlık süreci, onayınızla birlikte başlayacaktır. Ödemenize istinaden kesilen fatura, davetiyelerinizden ayrı olarak tarafınıza gönderilecektir.

Gönderim seçeneklerimiz:

Kargo ile Gönderim

Kurye ile Gönderim

Davetiyeleriniz, talebinizin ve ödemenizin bize ulaşmasını müteakiben 10 iş günü içerisinde kargo ile ulaştırılmaktadır.

Gönderim bedeli 15 TL’dir.

Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır.

İstanbul içi taleplerinizde, davetiyelerinizi 5 iş günü içerisinde kurye ile teslim edebiliriz. Hafta sonlarındaki, resmi ve dini tatillerdeki taleplerinizi hafta sonunu ve/veya tatili izleyen ilk iş günü işleme almaktayız.

Standart kurye fiyatlarımız; 1 kg/ds'ye kadar olan ilçe merkezlerine yapılacak gönderileriniz için geçerlidir. Kurye fiyatları teslimat ilçesine, semtine ve adedine göre değişmektedir. Standartların dışındaki bölgelerden, ağırlıklardan ve boyutlardan oluşabilecek ekstra kurye maliyeti için ekibimiz sizlerle iletişime geçecektir.

Teslimat bilgilerinde paylaştığınız kişi, adres ve telefon bilgilerinin doğruluğu önemlidir. Aksi durumlarda onayınız ile yapılan bekleme ve 2. kez yönlendirme ücreti tarafınıza aittir.

Bize ulaşmak için:
bagis@tema.org.tr (212) 291-9090
Dahili:157-160-158
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93