Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Ürün ve Hizmetler
Ürünler
Yayınlar
Peyzaj
Diğer
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
TEMA İsim Kartları
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
İsim Kartları

"Mutlu günlerinin organizasyonunda,

doğaya da bir armağan vermek isteyen çiftler için…"

 
 

Doğa*

6x9 cm | 2.00 TL

Zeytin*

6x9 cm | 2.00 TL

Şölen*

6x9 cm | 2.00 TL

Bahar Sevinci*

6x9 cm | 2.00 TL

Yapraklar*

6x9 cm | 2.00 TL

Çiçekler*

6x9 cm | 2.00 TL

 

*Doğa, Zeytin, Şölen, Bahar Sevinci, Yapraklar ve Çiçekler çeşitlerimiz; Beng&Beng Design tarafından TEMA Vakfı'na özel hazırlanmıştır.

Düğün tarihinizden en geç 15 iş günü öncesine kadar katılımcı listenizi bize iletmenizle birlikte isim kartlarının hazırlık süreci başlamaktadır. İsim kartlarının üzerine yazılan metin formatları değiştirilememektedir, sadece katılımcı isimleri ve masa numaraları özelleştirilmektedir.

İsim kartlarının basımı ve gönderimi görseldeki gibi kırımlı olarak yapılmamaktadır. Tüm isim kartları tarafınıza düz bir şekilde gönderilmektedir.

 

İsim Kartı siparişi vermek için;

İsim Kartı siparişinizi online olarak verdikten sonra sipariş tutarının ödemesini dilerseniz kredi kartı dilerseniz havale / EFT aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeyi nakit olarak yapmayı tercih ederseniz, Vakıf Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Ödemenize istinaden kesilen fatura, ürünlerden ayrı olarak tarafınıza gönderilecektir.

Gönderim seçeneklerimiz:

Kargo ile Gönderim

Kurye ile Gönderim

İsim kartlarınız; talebinizin, ödemenizin ve katılımcı listenizin bize ulaşmasını müteakiben 12 iş günü içerisinde kargo ile ulaştırılmaktadır.

Kargo ücreti min.15 TL’dir. Bu ücret ürün adetine göre değişiklik göstermektedir.

Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır.

İstanbul içi taleplerinizde; ödemenizin ve katılımcı listenizin bize ulaşmasıyla birlikte isim kartlarınızı 7 iş günü içerisinde kurye ile teslim edebiliriz. Hafta sonlarındaki, resmi ve dini tatillerdeki taleplerinizi hafta sonunu ve/veya tatili izleyen ilk iş günü işleme almaktayız.

Standart kurye fiyatlarımız; 1 kg/ds'ye kadar olan ilçe merkezlerine yapılacak gönderileriniz için geçerlidir. Kurye fiyatları teslimat ilçesine, semtine ve adedine göre değişmektedir. Standartların dışındaki bölgelerden, ağırlıklardan ve boyutlardan oluşabilecek ekstra kurye maliyeti için ekibimiz sizlerle iletişime geçecektir.

Teslimat bilgilerinde paylaştığınız kişi, adres ve telefon bilgilerinin doğruluğu önemlidir. Aksi durumlarda onayınız ile yapılan bekleme ve 2. kez yönlendirme ücreti tarafınıza aittir.

Bize ulaşmak için:
nikahurunleri@tema.org.tr (212) 291-9090
Dahili:1156-1155-1157
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93