Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Ürün ve Hizmetler
Ürünler
Yayınlar
Peyzaj
Diğer
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
TEMA Menüler
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
Menüler

"Mutlu günlerinin organizasyonunda,

doğaya da bir armağan vermek isteyen çiftler için…"

 
 

Doğa*

9x20 cm | 3.00 TL

Zeytin*

9x20 cm | 3.00 TL

Şölen*

9x20 cm | 3.00 TL

Bahar Sevinci*

9x20 cm | 3.00 TL

Yapraklar*

9x20 cm | 3.00 TL

Çiçekler*

9x20 cm | 3.00 TL

 

*Doğa, Zeytin, Şölen, Bahar Sevinci, Yapraklar ve Çiçekler çeşitlerimiz; Beng&Beng Design tarafından TEMA Vakfı'na özel hazırlanmıştır.

Düğün tarihinizden en geç 15 iş günü öncesine kadar menü içeriğinizi bize iletmenizle birlikte menülerinizin hazırlık süreci başlamaktadır.

 

Menü siparişi vermek için;

Menü siparişinizi online olarak verdikten sonra sipariş tutarının ödemesini dilerseniz kredi kartı dilerseniz havale / EFT aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeyi nakit olarak yapmayı tercih ederseniz, Vakıf Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Talebinizin, ödemenizin ve menü içeriğinizin bize ulaşmasından sonra örnek bir menü hazırlanarak sizinle paylaşılacaktır. Menü hazırlık süreci, onayınızla birlikte başlayacaktır. Ödemenize istinaden kesilen fatura, ürünlerden ayrı olarak tarafınıza gönderilecektir.

Gönderim seçeneklerimiz:

Kargo ile Gönderim

Kurye ile Gönderim

Menüleriniz; talebinizin, ödemenizin ve menü içeriğinizin bize ulaşmasını müteakiben 12 iş günü içerisinde kargo ile ulaştırılmaktadır.

Kargo ücreti min.15 TL’dir. Bu ücret ürün adetine göre değişiklik göstermektedir.

Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır.

İstanbul içi taleplerinizde; ödemenizin ve menü içeriğinizin bize ulaşmasıyla birlikte menülerinizi 7 iş günü içerisinde kurye ile teslim edebiliriz. Hafta sonlarındaki, resmi ve dini tatillerdeki taleplerinizi hafta sonunu ve/veya tatili izleyen ilk iş günü işleme almaktayız.

Standart kurye fiyatlarımız; 1 kg/ds'ye kadar olan ilçe merkezlerine yapılacak gönderileriniz için geçerlidir. Kurye fiyatları teslimat ilçesine, semtine ve adedine göre değişmektedir. Standartların dışındaki bölgelerden, ağırlıklardan ve boyutlardan oluşabilecek ekstra kurye maliyeti için ekibimiz sizlerle iletişime geçecektir.

Teslimat bilgilerinde paylaştığınız kişi, adres ve telefon bilgilerinin doğruluğu önemlidir. Aksi durumlarda onayınız ile yapılan bekleme ve 2. kez yönlendirme ücreti tarafınıza aittir.

Bize ulaşmak için:
nikahurunleri@tema.org.tr (212) 291-9090
Dahili:1156-1155-1157
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93