Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Ürün ve Hizmetler
Ürünler
Yayınlar
Peyzaj
Diğer
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
TEMA Nikah Magnetleri
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
Nikah Magnetleri

"Sevginiz bir ağaç gibi kök salsın...

Davetlilerinize nikah şekeri yerine

nikah magneti verirken, doğaya da

bir armağanınız olsun…"

Yapraklar

 5 x 8 cm | 3.75 TL

 

Çiçekler

5 x 8 cm | 3.75 TL

 

Kuşlar

5 x 8 cm | 3.75 TL

 

Orman

5 x 8 cm | 3.75 TL

 

 

Lale

5 x 8 cm | 3.75 TL
 

*Yapraklar ve Çiçekler çeşitlerimiz, Beng&Beng Design tarafından TEMA Vakfı'na özel hazırlanmıştır.

Nikah magnetlerinin üzerinde yazan metin değiştirilememekte, gelin & damat adı ve nikah tarihi eklenmektedir.

*Ürünlerimizde kullanılan ağaç malzemenin tamamı sürdürülebilir orman yönetim ilkelerine göre yönetilen FSC sertifikasına sahip ormanlardan gelmektedir. FSC sertifikasına sahip ormanlar ekosistem bütünlüğünün, ağaç varlığının, biyolojik çeşitliliğin korunduğu ormanlardır.

Tüm nikah ürün çeşitlerimizi görmek için buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

 

Nikah Magneti sipariş formunu doldurmak için;

Nikah magneti siparişinizi online olarak verdikten sonra sipariş tutarının ödemesini havale veya EFT aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeyi nakit olarak yapmayı tercih ederseniz, Vakıf Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Talebinizin ve ödemenizin bize ulaşmasından sonra örnek bir nikah magneti hazırlanarak sizinle online olarak paylaşılacaktır. Nikah magnetlerinizin hazırlık süreci, onayınızla birlikte başlayacaktır. Ödemenize istinaden kesilen fatura, nikah magnetlerinizden ayrı olarak tarafınıza gönderilecektir.

Gönderim seçeneklerimiz:

Kargo ile Gönderim

Kurye ile Gönderim

Nikah magnetleriniz, talebinizin ve ödemenizin bize ulaşmasını müteakiben 15 iş günü içerisinde kargo ile ulaştırılmaktadır.

Gönderim bedeli 15 TL’dir.

Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır.

 

İstanbul içi taleplerinizde, nikah magnetlerinizi 7 iş günü içerisinde kurye ile teslim edebiliriz. Hafta sonlarındaki, resmi ve dini tatillerdeki taleplerinizi hafta sonunu ve/veya tatili izleyen ilk iş günü işleme almaktayız.

Standart kurye fiyatlarımız; 18 cm * 30 cm * 20 cm boyutlarına ve 3 kg ağırlığa kadar olan gönderileriniz için geçerlidir ve yukarıdaki linke tıklayarak ulaşabileceğiniz Nikah Magneti Sipariş Formu'nda belirteceğiniz teslimat ilçesine göre değişmektedir. Gönderilerinizin standart ölçülerin üzerinde olması durumunda oluşabilecek ekstra kurye maliyeti tarafınıza aittir. Ekstra kurye maliyeti oluşması durumunda ekibimiz sizlerle iletişime geçecektir.

Teslimat bilgilerinde paylaştığınız kişi, adres ve telefon bilgilerinin doğruluğu önemlidir. Aksi durumlarda onayınız ile yapılan bekleme ve 2. kez yönlendirme ücreti tarafınıza aittir.

Bize ulaşmak için:
nikahurunleri@tema.org.tr (212) 291-9090
Dahili:157-160-158
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93