Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Anasayfa Duyurular
Basın Açıklamaları
Bizden Haberler
İşbirliklerimiz
Takvim
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Basın Açıklamaları
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
  1  2  3  4  5  6  7 Sonraki >>>
TEMA Nikah Ürünleri Evlilik Dünyası’nda
3-5 Şubat tarihlerinde TEMA Vakfı Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı'nda tek STK olarak yer alıyor.
Detaylar...
Dünyanın Durumu 2016 Bir Kent Sürdürülebilir Olabilir mi?
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları ve TEMA Vakfı iş birliği ile yayınlanan Dünyanın Durumu serisinin bu yılki konusu “Bir Kent Sürdürülebilir Olabilir mi?.
Detaylar...
TEMA Vakfı Eskişehir’de faaliyetlerine devam ediyor
TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, Saha ve Gönüllülük Bölüm Başkanı Başak Yalvaç Özçağdaş ve Genel Merkez yetkilileri Eskişehir’de bir basın toplantısı düzenledi.
Detaylar...
Çanakkale’nin havası bozulmasın
TEMA Vakfı, Çanakkale ve Biga Yarımadası’nda faaliyet gösteren kömürlü termik santrallerin hava kalitesi, sağlık ve toprak üzerine etkilerini modelleme sistemiyle ortaya koydu.
Detaylar...
TEMA Vakfı 2016 yılının çevre olaylarını değerlendirdi
TEMA Vakfı, doğal varlıklar açısından 2016 yılında yaşanan iyi ve kötü gelişmeleri değerlendirdi.
Detaylar...
Sivil toplum kuruluşları gönüllülük için bir arada
Ulusal Gönüllülük Komitesi (UGK), İstanbul’da gönüllülük alanında faaliyet gösteren kuruluşlar ve medya mensupları ile buluşarak, Türkiye’deki gönüllülük fırsatlarını ve sorunlarını masaya yatırdı.
Detaylar...
Sanatçılar doğa için umut yeşertti
TEMA Vakfı, 27 Kasım Pazar gecesi NTV’nin katkılarıyla Türkiye’nin en sevilen yüzlerini çocuklar ve doğa için bir araya getirdi. TEMA Vakfı’nın 25. yaşının kutlandığı gecede, 3464'e gönderilen SMS'ler ve bağışlarla 150 bin çocuğun doğa eğitimine katkıda bulunuldu.
Detaylar...
Sanatçılar, çocuklar ve doğa için sahnede
Kurulduğu günden bu yana başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkların korunması için çalışmalar yürüten ve 3 milyonun üzerinde çocuğa doğa eğitimleriyle ulaşan TEMA Vakfı, 25. yılını, ünlü sanatçıların gönüllü olarak sahne alacağı “TEMA Vakfı 25. Yıl Özel Yayını” ile kutlayacak.
Detaylar...
TEMA Vakfı’ndan açıklama
12.11.2016 tarihinde Cumhuriyet ve Hürriyet gazetelerinde yayınlanan haberler doğrultusunda TEMA Vakfı'nın açıklamasıdır.
Detaylar...
TEMA Vakfı toprak bozulumuna karşı önlem almaya çağırıyor
TEMA Vakfı 14-20 Kasım tarihleri arasında Erozyonla Mücadele Haftası kapsamında ülke çapında gerçekleştireceği etkinlikler ile "toprak bozulumu"na dikkat çekecek
Detaylar...
  1  2  3  4  5  6  7 Sonraki >>>
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93