Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Ürün ve Hizmetler
Ürünler
Yayınlar
Peyzaj
Diğer
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
TEMA Yeni Doğan Bebek Kartları
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
TEMA Yeni Doğan Bebek Kartları

"Yeni doğan bebeğinin ziyaretçileriyle bu özel ve

mutlu günün anısını paylaşırken, doğaya da bir

armağan vermek isteyen anne babalar için…"

 

Mavi Ayıcıklı

16 x 17,5 cm | 2.50 TL

Mavi Bebekli

16 x 17,5 cm | 2.50 TL

Pembe Ayıcıklı

16 x 17,5 cm | 2.50 TL

Pembe Bebekli

16 x 17,5 cm | 2.50 TL

 

Yeşil Ayıcıklı

 16 x 17,5 cm | 2.50 TL

Yeşil Bebekli

16 x 17,5 cm | 2.50 TL

*Yeni doğan bebek kartlarımız; bebeğin ismi, doğum tarihi belli ise doğum günü veya tercihinize göre
anne babanın ismiyle basılı olarak gönderilmekte, üzerinde yazan diğer metinler değiştirilememektedir.

Minimum 100 adet bebek kartı alan bağışçılarımız için TEMA Vakfı, yeni doğan bebeğin anısına bir adet fidan dikecek ve bunun sertifikasını sizlere hediye olarak ulaştıracaktır.

 

Yeni Doğan Bebek Kartı sipariş formunu doldurmak için;

Bebek kartı siparişinizi online olarak verdikten sonra sipariş tutarının ödemesini dilerseniz kredi kartı dilerseniz havale veya EFT aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeyi nakit olarak yapmayı tercih ederseniz, Vakıf Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Talebinizin ve ödemenizin bize ulaşmasından sonra örnek bir bebek kartı hazırlanarak sizinle online olarak paylaşılacaktır. Bebek kartlarınızın hazırlık süreci, onayınızla birlikte başlayacaktır.

Gönderim seçeneklerimiz:

Kargo ile Gönderim

Kurye ile Gönderim

Bebek kartlarınız, talebinizin ve ödemenizin bize ulaşmasını müteakiben 10 iş günü içerisinde kargo ile ulaştırılmaktadır.

Gönderim bedeli 15 TL’dir.

Gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır.

İstanbul içi taleplerinizde, bebek kartlarınızı 5 iş günü içerisinde kurye ile teslim edebiliriz. Hafta sonlarındaki, resmi ve dini tatillerdeki taleplerinizi hafta sonunu ve/veya tatili izleyen ilk iş günü işleme almaktayız.

Standart kurye fiyatlarımız; 18 cm * 30 cm * 20 cm boyutlarına ve 3 kg ağırlığa kadar olan gönderileriniz için geçerlidir ve yukarıdaki linke tıklayarak ulaşabileceğiniz Bebek Kartı Sipariş Formu'nda belirteceğiniz teslimat ilçesine göre değişmektedir. Gönderilerinizin standart ölçülerin üzerinde olması durumunda oluşabilecek ekstra kurye maliyeti tarafınıza aittir. Ekstra kurye maliyeti oluşması durumunda ekibimiz sizlerle iletişime geçecektir.

Teslimat bilgilerinde paylaştığınız kişi, adres ve telefon bilgilerinin doğruluğu önemlidir. Aksi durumlarda onayınız ile yapılan bekleme ve 2. kez yönlendirme ücreti tarafınıza aittir.

Bize ulaşmak için:
bebekurunleri@tema.org.tr (212) 291-9090
Dahili:158-157-160
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93