Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Anasayfa Duyurular
Basın Açıklamaları
Bizden Haberler
İşbirliklerimiz
Takvim
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
TEMA-K Gönüllüleri TEMA Vakfı'nın doğa eğitimlerine kaynak yaratıyor
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Basın Bülteni                                                                                               19.04.2017

TEMA-K Gönüllüleri TEMA Vakfı'nın
doğa eğitimlerine kaynak yaratıyor

CVK Park Bosphorus Hotel’de buluşan TEMA-K Gönüllüleri, TEMA Vakfı'nın eğitim programlarına 2017 yılında da katkı sağlamaya devam ediyor.

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinin TEMA Vakfı çalışmalarına destek sağlamak üzere oluşturduğu Kaynak Çalışma Grubu (TEMA-K), 19 Nisan Çarşamba günü CVK Park Bosphorus Hotel’de bir yemek düzenledi. 2017 yılının ikinci etkinliği olan yemeğe, sağlıklı yaşam ve beslenme uzmanı Dr. Ender Saraç ile televizyon programcısı ve sunucu Esra Ceyhan katıldı. Vakıf yararına düzenlenen yemekte TEMA–K Gönüllüleri, TEMA Vakfı’nın okul öncesinden lise çağına kadar her yaş seviyesinde çocuğun ve gencin doğayla tanışmasına fırsat tanıyan eğitim programlarına kaynak yarattı.                                                                                                                             

Yemek, Esra Ceyhan’ın moderatörlüğünde Esra Öztürk’ün TEMA-K Gönüllüleri adına yaptığı hoş geldiniz konuşması ile başladı. Öztürk, kadınların toplumu ileri götüren sosyal dinamiğin temel kaynağı olduğunu vurguladı. 1999 yılından beri farklı etkinliklerle TEMA’ya destek verdiklerini söylerken, TEMA-K’nın katkıları ile bugüne değin yaklaşık onbinlerce çocuğun TEMA Vakfı’nın doğa eğitimlerinden faydalandığını açıkladı. Bugün yaptıkları çalışmaların gelecek nesillerin hayatına önemli katkılar sağlayacağını belirtti. Yemek programına konuk konuşmacı olarak katılan Dr. Ender Saraç ise doğal ve sağlıklı yaşamın önemi ile doğru beslenmenin püf noktalarından söz etti.

TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ise, TEMA-K Gönüllüleri’nin TEMA Vakfı’na yaptığı katkıların kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Ataç, ekolojik okuryazar nesillerin yetişmesi adına kaynak yaratılması için TEMA-K'nın başarılı çalışmalar yürüttüğünü ifade etti. Deniz Ataç, Vakıf faaliyetlerine gelir yaratmak için gönüllü olarak zaman ayıran TEMA-K gönüllülerine ve destekçilerine teşekkür etti.

Umut Yeşertiyoruz                                                                         TEMA Vakfı

Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93